Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedziela Zwykła (13 czerwca 2021 r.)

XI Niedziela zwykła

(13 czerwca 2020 r.)

  1. Dzisiaj – zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa – po Mszach świętych przed kościołem prowadzona jest kwesta do puszek na budowę sanktuarium św. Jana Pawła II w Kamerunie, za wszelkie ofiary składamy płynące z serca Bóg zapłać.
  2. Również w dniu dzisiejszym, po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszamy na specjalne błogosławieństwo dzieci z racji odpustu ku czci św. Antoniego z Padwy.
  3. Przypominamy, że do dzisiaj w zakrystii można składać darowizny rzeczowe na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Zachęcamy do pomocy.
  4. 13 dzień miesiąca czerwca to także dzień fatimski. Po Mszy św. o godz. 19.00 odmówimy cząstkę różańca św., po której odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Wszystkich czcicieli Matki Najświętszej zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym nabożeństwie. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec na procesję.
  5. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00. 
  6. W piątek, 18 czerwca, Msza św. zbiorowa za zmarłych o godz. 18.00. Kartki z imionami zmarłych można składać do puszki pod chórem.
  7. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na renowację i konserwację ołtarza św. Antoniego z Padwy. Już dziś składamy z serca płynące Bóg zapłać za Wasze zrozumienie i pomoc.
  8. Uprzejmie informujemy, że z dniem 20 czerwca br. (przyszła niedziela)zostaną zniesione dyspensyod uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały. 
  9. Niech jubilatów i solenizantów tego tygodnia, a także wszystkich parafian i dobrodziejów Chrystus obdarza hojnie swoim błogosławieństwem, a naszych bliskich zmarłych przyjmie do swego Królestwa światła i pokoju.