Ogłoszenia duszpasterskie – IX Niedziela zwykła

IX Niedziela zwykła - 2 czerwca 2024 roku

Przez cały czerwiec zapraszamy na Nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa. W dni powszednie o godz. 17:30, w niedzielę o godz. 17:00. W oktawie Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe połączone będzie z procesją eucharystyczną. 

W poniedziałek nasza zakonna prowincja przeżywać będzie swoją 401. rocznicę powstania. Wszystkich braci pracujących w kraju i poza jego granicami polecamy waszym modlitwom. 

We wtorek ósmy dzień nowenny ku czci św. Antoniego z Padwy. O godz. 18 Msza św. po niej modlitwy nowennowe oraz procesja eucharystyczna.

W czwartek zapraszamy na procesję do czterech ołtarzy w naszej parafii, po Mszy św. o godz. 18:00. Zachęcamy parafian do przystrojenia domów i mieszkań oraz bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy. Najmłodszych zachęcamy do czynnego udziału w procesji. 

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to również pierwszy piątek miesiąca. Po wszystkich Mszach św. odnowimy Akt wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Jezusowemu. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

o. Bartosz Prusiewicz OFM
Proboszcz parafii