Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Zwykła (17 stycznia 2021 r.)

II Niedziela zwykła

(17 stycznia 2021 r.)

  1. Jutro rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”. Pan Jezus dał nam przykład modlitwy, abyśmy byli jedno. Niech ten czas będzie dla nas okazją do modlitwy i refleksji nad tym, czy wykorzystujemy wszystkie dary i umiejętności, żebyśmy byli znakiem jedności w dzisiejszym świecie.
  2. Jurto o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych można składać do puszki pod chórem.
  3. W czwartek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w piątek, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za nasze kochane babcie i dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa i przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej szczególnej miłości.
  4. W piątek 22 stycznia nabożeństwo do św. Rity, w czasie którego zostaną odczytane prośby, podziękowania oraz modlitwy do Świętej, zostanie odprawione o godz. 17.30.
  5. W tym tygodniu kontynuujemy Msze św. o godz. 18.00 za mieszkańców
    z poszczególnych rejonów naszej Parafii w ramach tzw. Kolędy, które połączone są
    z obrzędem błogosławieństwa rodzin. I tak w tym tygodniu:

18 stycznia – zapraszamy mieszkańców z os. Jagiellonów bloki 4-7

19 stycznia – z ul. Słowackiego numery nieparzyste oraz bloki nr 4 i 6

i 20 stycznia – pozostałe numery z ul. Słowackiego.

Już teraz dziękujemy Wam za Waszą obecność, wspólną modlitwę i złożone ofiary, które zostaną przeznaczone na renowację ołtarza św. Antoniego Padewskiego. Bóg zapłać!

  • Dziękując za każde dobro i wspólną modlitwę życzymy by Jezus – Baranek Boży – wskazywał Wam wszystkim drogę prowadzącą do zbawienia darząc Was swoim błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami, zaś śp. ks. Mariana Rajchla przyjął do swojej chwały!