Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela wielkanocna (14 maja 2023 r.)

  1. Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień.
  2. W tzw. Białym Tygodniu, dzieci pierwszokomunijne uczestniczą we Mszy św. o godz. 18.00 przedłużając w ten sposób radość z pełnego uczestnictwa w Eucharystii. 
  3. We wtorek szósty dzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. Na Mszę św. z kazaniem, modlitwami nowennowymi, odczytaniem próśb i podziękowań oraz procesją i uczczeniem relikwii zapraszamy na godz. 18.00. 
  4. W środę, 17 maja o godz. 18.00 Mszę św. z modlitwami o uwolnienie i uzdrowienie poprowadzi o. Józef Witko z Sekretariatu Ewangelizacji naszej Prowincji zakonnej. 
  5. W czwartek, 18 maja Msza św. zbiorowa za zmarłych o godz. 18.00. Kartki z imionami zmarłych można składać do puszki pod chórem.
  6. W przyszłą niedzielę 21 maja na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z klas IV przeżywać będą rocznicę Pierwszej Komunii św.
  7. Również tego samego dnia na Mszy św. o godz. 17.30 Młodzież naszej Parafii przyjmie z rąk Bp. Stanisława Jamrozka sakrament bierzmowania. 
  8. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy do modlitwy w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 17.00. 
  9. Wszystkim naszym Parafianom, dobroczyńcom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask Bożych w każdym dniu. Niech zmartwychwstały Pan obficie błogosławi z nieba także solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a zmarłego Edwarda Bańko przyjmie do chwały nieba.