Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela wielkanocna (7 maja 2023 r.)

  1. W kolejną niedzielę Wielkanocy gromadzimy się na Eucharystii, która jest darem nieskończonej miłości Boga. Niech ten wielkanocny sakrament przemienia nas wewnętrznie i czyni nas coraz bardziej podobnymi do Chrystusa.
  2. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy do modlitwy codziennie wieczorem o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 17.00. 
  3. We wtorek piąty dzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. Na Mszę św. z kazaniem, modlitwami nowennowymi, odczytaniem próśb i podziękowań oraz procesją i uczczeniem relikwii zapraszamy na godz. 18.00. 
  4. W sobotę 13 maja rozpoczniemy Nabożeństwa Fatimskie.Po Mszy św. o godz. 18.00odmówimy cząstkę Różańca św., po której odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej. Wszystkich czcicieli Matki Najświętszej zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym nabożeństwie. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec na procesję.
  5. Również w najbliższą sobotę, 13 maja, o godz. 12.00 będziemy przeżywać uroczystość I-ej Komunii świętej. Nabożeństwo i spowiedź dla dzieci komunijnych w piątek 12 maja o godz. 16.30.
  6. Tego samego dnia na godz. 9.30 na spotkanie zapraszamy młodzież, która za dwa tygodnie przyjmie sakrament bierzmowania. 
  7. Wstawiennictwu Pani Loretańskiej polecamy wszystkich Parafian, dobrodziejów oraz solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia, zmarłych zaś śp. Henryka Kotulskiego i Danutę Hajduk polecamy Bożemu Miłosierdziu.