Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela wielkanocna (23 kwietnia 2023 r.)

  1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. 
  2. Od wczoraj w całym powiecie jarosławskim trwa akcja Jarosławskie Pola Nadziei będąca publiczną zbiórką pieniędzy na rzecz Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu. Zachęcamy do wsparcia tej akcji.
  3. We wtorek trzeci dzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. Na Mszę św. z kazaniem, modlitwami nowennowymi, odczytaniem próśb i podziękowań oraz procesją i uczczeniem relikwii zapraszamy na godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę 30 kwietnia, po mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie w budynku katechetycznym rodziców uczniów klas ósmych, którzy w tym roku przystąpią do sakramentu bierzmowania w naszej parafii, natomiast po mszy św. o godz.10.30 na spotkanie zapraszamy rodziców dzieci klas czwartych, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Świętej.
  5. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia, a śp. Lucynę Wochlik przyjmie do swojej chwały.