Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela zwykła

16 czerwca 2024 r. - XI Niedziela zwykła

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w zorganizowanie parafialnej procesji eucharystycznej na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Niech za poniesiony trud i zaangażowanie Pan Jezus wam nieustannie błogosławi. 

Przez cały czerwiec zapraszamy na Nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa. W dni powszednie o godz. 17:30, w niedzielę o godz. 17:00.

We wtorek o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

W czwartek po wieczornej Mszy św. kolejna katecheza dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy. 

W środę o godz. 18:00 Msza św. w intencji uzdrowień, której przewodniczyć będzie o. Józef Witko. 

W piątek uczniowie zakończą rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na zakończenie roku dla Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych o godz. 8:00, natomiast dla Szkoły Podstawowej nr 2 o godz. 9:00. 

Zapraszamy na Archidiecezjalną Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Jarosławska Grupa św. Brata Alberta pielgrzymować będzie w dnia od 5 do 15 lipca. Więcej informacji i zapisy u przewodnika Grupy, ks. Piotra Krzycha. Szczegóły i kontakt na plakacie w gablocie przed kościołem. 

W sobotę o godz. 17:00 nabożeństwo ku czci św. Rity.

Ze względu na nieobecność o. Damiana, chorych powierzonych jego opiece, odwiedzimy z posługą sakramentalną w najbliższy piątek. Bardzo prosimy o przekazanie informacji zainteresowanym. 

W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na remonty i inwestycje w kościele i klasztorze. 

Niech Pan Jezus nam błogosławi!

o. Bartosz Prusiewicz OFM
Proboszcz