X Niedziela Zwykła

Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe, które sprawujemy w dni powszednie o godz. 17:30, w niedzielę o godz. 17:00. W poniedziałek i środę połączone będzie z procesją eucharystyczną.

We wtorek dziewiąty(ostatni) dzień Nowenny przed uroczystością Św. Antoniego z Padwy. O godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy św. o godz. 18:00 modlitwy ku czci Świętego i procesja eucharystyczna.

W czwartek zakończymy oktawę Bożego Ciała. O godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe, o 18:00 Msza św. wotywna o Najświętszej Eucharystii. Po niej wyruszymy z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy. Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, aby ciężar ich wykonania nie spoczywał wciąż na tych samych osobach. Niech przygotowanie ołtarzy będzie naszą wspólną sprawą. Zapraszamy również chętne osoby do zgłaszania się do asysty procesyjnej, do niesienia chorągwi i feretronów. Zapraszamy również chłopców z dzwoneczkami i dziewczynki do sypania kwiatków przed Panem Jezusem. Procesję zakończymy na placu św. Antoniego poświęceniem tradycyjnych wianków.

W piątek Uroczystość Serca Bożego. Msze św. sprawować będziemy w porządku powszednim. Nabożeństwo czerwcowe połączone będzie z procesją eucharystyczną. Nie będzie nas obowiązywać wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę uroczystość odpustowa ku czci św. Antoniego z Padwy. Msze św. sprawować będziemy o godz. 6:30, 7:00, 8:00, 10:00 i 18:00. Ze względu na to, że jest to również dzień fatimski, o godz. 17:30 odmówimy różaniec fatimski, który poprowadzi wspólnota Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 18:00 pójdziemy w procesji eucharystycznej niosąc zarówno figurę Matki Bożej jak i św. Antoniego. Poświęcenie chleba i lilii podczas wszystkich Mszy św.

Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na remonty i inwestycje jakie prowadzimy w kościele i klasztorze.

Niech nieustannie uświęca i prowadzi nas Duch Święty!

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb