VI Niedziela wielkanocna (14 maja 2023 r.)
- Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień.
- W tzw. Białym Tygodniu, dzieci pierwszokomunijne uczestniczą we Mszy św. o godz. 18.00 przedłużając w ten sposób radość z pełnego uczestnictwa w Eucharystii.
- We wtorek szósty dzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. Na Mszę św. z kazaniem, modlitwami nowennowymi, odczytaniem próśb i podziękowań oraz procesją i uczczeniem relikwii zapraszamy na godz. 18.00.
- W środę, 17 maja o godz. 18.00 Mszę św. z modlitwami o uwolnienie i uzdrowienie poprowadzi o. Józef Witko z Sekretariatu Ewangelizacji naszej Prowincji zakonnej.
- W czwartek, 18 maja Msza św. zbiorowa za zmarłych o godz. 18.00. Kartki z imionami zmarłych można składać do puszki pod chórem.
- W przyszłą niedzielę 21 maja na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z klas IV przeżywać będą rocznicę Pierwszej Komunii św.
- Również tego samego dnia na Mszy św. o godz. 17.30 Młodzież naszej Parafii przyjmie z rąk Bp. Stanisława Jamrozka sakrament bierzmowania.
- Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy do modlitwy w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 17.00.
- Wszystkim naszym Parafianom, dobroczyńcom oraz gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz obfitych łask Bożych w każdym dniu. Niech zmartwychwstały Pan obficie błogosławi z nieba także solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a zmarłego Edwarda Bańko przyjmie do chwały nieba.