XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

(5 lipca 2020 r.)

  1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dziś we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej, po Mszach świętych prowadzona jest zbiórka do puszek w ramach solidarności i wsparcia poszkodowanych w ostatnich powodziach na terenie naszej Archidiecezji. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

  2. Przypominamy, że w miesiącach lipcu i sierpniu, w dni powszednie NIE MA Mszy św. o godz. 7.30, natomiast w niedziele NIE MA Mszy św. o godz. 19.00, jest natomiast dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

  3. Fundacja im. św. Jana Pawła II WZRASTANIE przy ul. Sanowej 11 w Jarosławiu zaprasza osoby po 60. roku życia, które ze względu na stan zdrowia lub niepełnosprawność wymagają opieki lub wsparcia w związku z niemożnością samodzielnego wykonywania co najmniej jednej z podstawowych czynności dnia codziennego, do uczestnictwa z zajęciach organizowanych w Domu Opieki Dziennej prowadzonych w ramach nowo rozpoczynającego się projektu „POGODNE WZRASTANIE” trwającego od 1 czerwca br. do 28 lutego 2023 r. Zajęcia rozpoczną się 1 sierpnia i będą poprzedzone rekrutacją, która już się rozpoczęła i potrwa do 24 lipca. Udział w zajęciach jest częściowo odpłatny. Więcej informacji na stronie internetowej www.wzrastanie.com.pl w zakładce „Projekty Fundacji.

  4. Boże dary i ludzka życzliwość niech ubogacają wszystkich naszych parafian, dobrodziejów oraz solenizantów i jubilatów tego tygodnia, a zmarłe śp. Wandę Młynek i Krystynę Blajer niech dobry Bóg przyjmie do chwały zbawionych.