XIII Niedziela zwykła

(28 czerwca 2020 r.)

  1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości. Na ostatnie nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy dziś o godz. 17.00, a jutro i pojutrze o 17.30.

  2. W lipcu i sierpniu zmienia się plan Mszy świętych w naszym kościele. W miesiącach lipcu i sierpniu, w dni powszednie NIE BĘDZIE Mszy św. o godz. 7.30, natomiast w niedziele będzie dodatkowa Msza św. o godz. 20.00, NIE BĘDZIE natomiast Mszy św. o godz. 19.00.

  3. Kancelaria Parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna tak jak w ostatnim czasie, tj. we wtorki i czwartki w godzinach od 16.30 do 17.30. W sprawach nagłych oraz pogrzebów prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w dogodnym czasie.

  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota lipca. Tradycyjne nabożeństwa związane z tymi dniami odprawimy o stałych godzinach. Z racji wakacji i ograniczonej liczby braci, odwiedziny duszpasterskie chorych będą miały miejsce dopiero we wrześniu. W naglących przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

  5. W przyszłą niedzielę, we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej, po Mszach świętych zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek w ramach solidarności i wsparcia poszkodowanych w ostatnich powodziach na terenie naszej Archidiecezji. Już dziś wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

  6. Solenizantów i jubilatów pierwszych dni lipca zawierzamy opiece Matki Bożej i świętych patronów, a wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje i urlopy były miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego.

0