V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Ogłoszenia duszpasterskie (10 maja 2020 r.)

1. We wtorek 12 maja kolejny dzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. Na Mszę św. z kazaniem, modlitwami nowennowymi, odczytaniem próśb i podziękowań, zapraszamy na godz. 18.00.
2. W środę, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz 39. rocznicę zamachu na świętego Jana Pawła II. W tym samym dniu przypada srebrny jubileusz święceń kapłańskich naszego współbrata o. Józefa. Na uroczystą Mszę św. z tej okazji zapraszamy na godz. 18.00. Pamiętajmy w naszych modlitwach o czcigodnym Jubilacie.
3. Tego samego dnia, po Mszy św. wieczornej odmówimy cząstkę Różańca świętego, jednakże z oczywistych względów procesja z figurą Matki Bożej się nie odbędzie.
4. Nabożeństwa majowe odprawiane są w naszej świątyni w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
5. Burmistrz Miasta Jarosławia zaprasza do udziału w 7. edycji Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego. Do 24 maja można zgłaszać projekty obywatelskie, nie tylko o charakterze inwestycyjnym. To bardzo dobra okazja, by zrealizować własne pomysły i wspólnie zdecydować na co przeznaczyć pulę aż miliona złotych z budżetu miasta. Szczegóły na miejskiej stronie internetowej www.jaroslaw.pl
6. Wstawiennictwu Pani Loretańskiej polecamy wszystkich Parafian, dobrodziejów oraz solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia, zmarłego zaś w minionym tygodniu Pawła Hasiaka polecamy Bożemu Miłosierdziu.

0