Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela zwykła (20 września 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie
XXV Niedziela zwykła

(20 września 2020 r.)

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie w budynku katechetycznym młodzież klas ósmych, która w tym roku katechetycznym przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

2. Narzeczeni, którzy w najbliższym czasie planują zawrzeć sakramentalny związek małżeński, mogą drogą mailową zapisywać się na katechezy przedślubne, które stanowią bezpośrednie przygotowanie do zawarcia tegoż sakramentu. Rozpoczną się one 8 października br. Dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej naszej parafii oraz Facebook’u. Zapisy do końca września.

3. We wtorek, 22 września zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Rity z Cascia – patronki spraw trudnych i beznadziejnych. O godz. 17.30 zostaną odmówione modlitwy oraz odczytane prośby i podziękowania do Świętej, a także zostaną poświęcone róże.

4. W najbliższą sobotę i w niedzielę w powiecie jarosławskim będzie przeprowadzona akcja pod nazwą „Jarosławskie Pola Nadziei”. Jest to oficjalna, zarejestrowana w ministerstwie, publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu. Ze skarbonkami będą stali specjalnie oznakowani wolontariusze: w sobotę przed sklepami, a w niedzielę przed kościołami. Zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej akcji.

5. W niedzielę, 27 września, na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy młodzież naszej Parafii z klas 7-ych szkół podstawowych, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie w budynku katechetycznym.

6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom, a także solenizantom i jubilatom życzymy wszelkiego błogosławieństwa i pogody ducha, zaś zmarłych – szczególnie śp. Wiesława Kaltenbek – polecamy Bożemu Miłosierdziu.

0

Dodaj komentarz