Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna

14 maja 2017 r.

1.Dziś kolejna, piąta niedziela Wielkanocy. Gromadzimy się na Eucharystii, która jest darem nieskończonej miłości Pana Boga. O godz. 10.00 i 12.00 uroczystość I Komunii Świętej.

2.We wtorek, w święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski, przypada szósty wtorek Nowenny przed uroczystością odpustową św. Antoniego z Padwy. O godz. 1800 Msza św. w intencji próśb i podziękowań z kazaniem, modlitwami nowennowymi, litanią do Matki Bożej, procesją i uczczeniem relikwii Świętego. Zapraszamy wszystkich czcicieli św. Antoniego.

3.We wtorek o godz. 19.00 młodzież z naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania w bazylice Matki Bożej Bolesnej. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, świadków i rodzin w naszym kościele w poniedziałek od godz. 17.00.

4.Również we wtorek o. Arkadiusz będzie przeżywał jubileusz 25 – lecia święceń kapłańskich. Otoczmy Ojca Jubilata naszą wdzięczną modlitwą, prosząc o potrzebne łaski na dalsze lata posługi kapłańskiej.

5.W środę o godz. 18.00 o. Józef Witko odprawi Mszę św. połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
6.W czwartek o godz. 18.00 – miesięczna Msza św. za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych można składać do puszki pod chórem.
7.Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30. We wtorki po Mszy św. o 18.00, a w niedzielę o 17.00.
8.Od następnego poniedziałku, 22 maja o godz. 17.30, rozpoczynamy comiesięczne nabożeństwa do św. Rity, patronki od spraw trudnych i po ludzku beznadziejnych, której relikwie znajdują się w naszej parafii. Po Mszy św. modlitwy, odczytanie próśb i podziękowań, poświęcenie róż. Serdecznie zapraszamy.

9.Za tydzień o godz. 9.00 Msza św. w Rocznicę I Komunii Świętej. Nabożeństwo pokutne i spowiedź w piątek o godz. 16.00.

10.Wszystkim naszym parafianom i dobroczyńcom, sympatykom oraz Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego i obfitych łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.
Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy
o modlitewnej pamięci. Naszych drogich zmarłych polecajmy miłosierdziu Bożemu.

0

Dodaj komentarz