Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę zwykłą

  1. Zarząd Oddziału Związku Sybiraków w Jarosławiu zaprasza Sybiraków – członków Związku na spotkanie z okazji Dnia Sybiraka, które odbędzie się 17 września br. o godz. 10.00. Msza św. w Kolegiacie Jarosławskiej w intencji zmarłych Sybiraków i pozostałych na Syberii oraz zmarłych w Ojczyźnie i za nas tu obecnych.
  2. W czwartek 13 wrześniaprzypada kolejny Dzień fatimski. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, po której zostanie odmówiona część Różańcaśw., a następnie odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej po placu św. Antoniego. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
  3. W piątek 14 wrześniaprzypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze święte w tym dniu sprawowane będą w porządku świątecznym, a więc o godz. 6.30, 7.00, 8.00, 9.00 i o godz. 18.00. Po południu o godz. 17.00 zapraszamy na uroczystą Drogę Krzyżową.
  4. Również w piątek po Mszy św. wieczornej na spotkanie w Budynku katechetycznym zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów dzieci naszej parafii, które w bieżącym roku katechetycznym przystąpią do I-ej spowiedzi i Komunii świętej.
  5. Prosimy Pana, aby otwierał serca naszych solenizantów i jubilatów na przyjęcie obfitych Bożych łask, a śp. Barbarę Wotę przyjął do swojej chwały. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
0

Dodaj komentarz