Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkiego Postu (29 marca 2020 r.)

  1. Informujemy, że od wczoraj można śledzić nabożeństwa Drogi Krzyżowej oraz Mszy świętych z naszego kościoła za pośrednictwem Internetu. Link znajduje się na naszej stronie internetowej.

  2. Przypominamy, że w sprawowanych nabożeństwach i eucharystiach może uczestniczyć jedynie 5 osób. W duchu odpowiedzialności za życie swoje oraz bliźnich, a także w duchu posłuszeństwa Kościołowi, bardzo prosimy stosować się do wszystkich tych wymogów. W eucharystiach niech uczestniczą tylko te osoby, które zamówiły intencje na dany dzień.

  3. Przypominamy również, że dyspensa Księdza Biskupa od obowiązku uczestniczenia w eucharystii niedzielnej i świątecznej obowiązuje do odwołania!

  4. W ciągu tygodnia, sakrament pokuty będziemy sprawować dodatkowo w godzinach dopołudniowych od 8.30 do 10.00 oraz popołudniu od 16.00 do 18.00. Zawsze z tym zastrzeżeniem, że w świątyni nie może przebywać więcej jak 5 osób. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie tego przepisu.

  5. Rozgłośnia Archidiecezji Przemyskiej RADIO FARA zapraszają dzieci i młodzież do uczestnictwa w rekolekcjach wielkopostnych, które będą transmitowane na antenie Radia. Dla dzieci rozpoczną się jutro, tj. 30 marca w godzinach 9.00, 14.00 i 19.30, a dla młodzieży od wtorku o godz. 12.20. Szczegóły na stronie przemyska.pl

  6. Wszystkich Parafian, Dobrodziejów i Przyjaciół naszego kościoła i klasztoru zawierzamy Bogu Ojcu prosząc dla Was oraz wszystkich, którzy troszczą się o nasze bezpieczeństwo o potrzebne łaski. Niech wszystkich zmarłych z powodu epidemii Bóg przyjmie do swojej chwały.

0