Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela zwykła (30 czerwca 2019 r.)

  1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.
  2. W lipcu i sierpniu zmienia się plan Mszy Świętych w naszym kościele. W miesiącach lipcu i sierpniu, w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 7.30, natomiast w niedziele będzie dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.
  3. Kancelaria Parafialna w okresie wakacyjnym, otwarta jest tylko we wtorki i czwartki w godzinach od 16.30 do 17.30. W sprawach nagłych oraz pogrzebów prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w dogodnym czasie.
  4. Na ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy dziśo godz. 17.00.
  5. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota lipca. Tradycyjne nabożeństwa związane z tymi dniami odprawimy o stałych godzinach. Z racji wakacji i ograniczonej liczby braci, odwiedziny duszpasterskie chorych będą miały miejsce dopiero we wrześniu. W naglących przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.
  6. W dniach od 4 do 15 lipca br. będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji Sztafetę Różańcową, polegającą na tym, że o wyznaczonej godzinie cztery osoby z danej parafii będą w swoich domach modlić się na różańcu. Każda z nich odmówi inną część. W ten sposób w ok. 30 min. zostanie odmówiony cały różaniec. Uczestnicy Sztafety Różańcowej swoją modlitwę ofiarują za Archidiecezję, biskupów i kapłanów posługujących w naszej Archidiecezji, za przygotowujących się do kapłaństwa w Seminarium Duchownym w Przemyślu, za zgromadzenia zakonne, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz we wszystkich intencjach, które w dniach trwania 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki będą nieśli pielgrzymi fizycznie idący na Jasną Górę, duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej. Nasza parafia została wyznaczona do podjęcia tej modlitwy dnia 6 lipca o godz. 2.30(w nocy).Osoby, które zechciałby podjąć się tej modlitwy w tym konkretnym dniu i wyznaczonej godzinie proszone są o zgłoszenie się dzisiaj po Mszy świętej do zakrystii.
  7. Solenizantów i jubilatów pierwszych dni lipca zawierzamy opiece Matki Bożej i świętych patronów, a wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.
0