Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna

(5 maja 2019 r.)

  1. Wiara w zmartwychwstanie Chrystusa staje się naszym udziałem dzięki świadectwom przekazanym nam na kartach Nowego Testamentu. Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Biblijny jest dla nas zachętą do częstszego sięgania po Pismo Święte, które jest niewyczerpanym źródłem mądrości i przewodnikiem na drogach wiary.

  2. We wtorek czwarty dzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. Na Mszę św. z kazaniem, modlitwami nowennowymi, odczytaniem próśb i podziękowań, oraz procesję i uczczenie relikwii zapraszamy na godz. 18.00.

  3. Trwa miesiąc maj, czas poświęcony Matce Najświętszej. Nabożeństwa majowe odprawiane są w naszej świątyni w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w nich, by przez wstawiennictwo Wspomożycielki wiernych wypraszać potrzebne łaski dla nas oraz naszych najbliższych.

  4. W najbliższą niedzielę, 12 maja, o godz. 12.00 będziemy przeżywać uroczystość I-ej Komunii świętej. Nabożeństwo i spowiedź dla dzieci komunijnych w sobotę 11 maja o godz. 16.00. Spotkanie i próba dla dzieci w najbliższą środę o godz. 19.00.

  5. Solenizantów i jubilatów bieżącego tygodnia niech Chrystus Pan obdarza łaską swojej miłości, a zmarłą w ostatnim tygodniu śp. Stanisławę Damiańską przyjmie do swojej chwały.

0