Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela zwykła (16 lutego 2020 r.)

  1. Dziś Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarosławiu zaprasza rodziców oraz dzieci, które od września rozpoczną naukę w klasie 1 lub zerówce na Dzień Otwarty Szkoły w godzinach od 12.00 do 16.00. Szczegóły na plakatach.

  2. Również dziś, na krótkie spotkanie organizacyjne, zapraszamy tych rodziców z naszej parafii, których dzieci w przyszłym roku, tj. w 2021, przystąpią do I Komunii Świętej. Spotkanie odbędzie się w auli budynku katechetycznego po Mszy św. o godz. 10.30.

  3. We wtorek, 18 lutego Msza św. zbiorowa za zmarłych o godz. 18.00. Kartki z imionami zmarłych można składać do puszki pod chórem.

  4. W środę, 19 lutego, o godz. 18.00 o. Józef Witko z Sekretariatu Ewangelizacji naszej Prowincji zakonnej odprawi Mszę św. w intencji o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie zamknięta.

  5. W najbliższy piątek, tj. 21 lutego o godz. 19.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I-ej Komunii świętej.

  6. W sobotę 22 lutego o godz. 17.30 zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity, w czasie którego zostaną odczytane prośby, podziękowania oraz modlitwy do Świętej.

  7. Wszystkim Wiernym uczęszczającym do naszej franciszkańskiej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy inne jubileusze życzymy radości, spokoju oraz Bożych łask i darów w codziennym życiu osobistym i zawodowym. Zmarłych, którzy w ostatnim tygodniu odeszli do Pana, tj. śp. Marię Cużytek oraz sp. Janinę Szybiak polecamy Bożemu Miłosierdziu.

0